O mnie

Byłam dzieckiem zadającym „trudne pytania”, tak przynajmniej słyszałam od rodziców, choć i czułam to każdego dnia. Cała moja „inność” polegała na tym, że widziałam więcej, czułam więcej i zadawałam pytania niepasujące do kanonów wiedzy mojego otoczenia. Obciążona barierami nieświadomości rodziców, zbudowałam swój wewnętrzny świat, pełen pięknych dobrych Aniołów. Oswajałam się również z niepokojem towarzyszących mi przeżyć innych ludzi. Powoli przyswajałam to co niezbadane, niewytłumaczalne i przez większość ludzi niewyobrażalne. Dziś jestem dojrzałą, spełnioną i świadomą życia kobietą. Moja dorosłość otworzyła mi drogę do wolności, spokoju i harmonii ducha.
Jednak nie zawsze było tak łatwo…

Moje ścieżki prowadziły w nieznane, czasem były to ślepe zaułki, częściej jednak drogi do jasności, które stawiały na mej drodze, niczym drogowskazy fascynujących ludzi – moich Przewodników.

Ta droga trwa od przeszło dwudziestu lat…
Podczas, których w moim życiu wydarzyło się wiele. Zostałam żoną, matką trójki wspaniałych dzieci. 21 letniej córki, 11 letniego nastolatka oraz 4 letniego urodzonego lotosowo syna. Każde z nich jest darem, każdemu zawdzięczam odkrywanie innych emocji i poznawanie mocy energii, o której nigdy bym siebie nie podejrzewała. Powitanie na świecie i przeprowadzenie ich przez życie jest jednym z najważniejszych zadań mojego dnia codziennego.

To okres szukania dróg medycyny naturalnej, gdy ta konwencjonalna nie przynosi efektów.

To lata poszukiwań, zdobywania wiedzy, świadomych decyzji i konsekwentnego wprowadzania ich w życie.

To ścieżka przemian i własnego duchowego rozwoju, czas przemyśleń, rozważań i budowania nowej lepszej świadomości życia.

To droga do odnalezienia szczęścia i harmonii, droga która wciąż trwa…


Ciągła edukacja i moje własne doświadczenia pozwoliły mi stworzyć program wyjątkowych warsztatów rozwoju wewnętrznego dla każdego człowieka. Jest to cykl wykładów i praktycznych ćwiczeń połączonych w integralną całość. Kompendium, które zapewni nie tylko zdobycie wiedzy i faktów, ale przede wszystkim sposoby ich zastosowania we własnym życiu. Spotykamy się zawsze w pięknym miejscu, gdzie bliskość natury przybliża nam świadomość dobrodziejstw jakie daje nam Matka Ziemia. Ułatwia medytacje i spowalnia nasze rozpędzone życie byśmy mogli uchwycić i poznać własne zgubione JA w pędzie dnia codziennego.