Tajemnica narodzin Poród Lotosowy

Tajemnica narodzin - Poród Lotosowy

cover2-porod-lotosowy-edyta-adamczewska
Potrzebujemy energii Miłości…
Książka „Tajemnica narodzin. Poród lotosowy” jest książką, która wpisuje się w tworzenie nowego paradygmatu. Przedstawia wiele kluczowych faktów, które powinny być powszechnie znane i dopełniają naszą, jako społeczeństwa, wiedzę o tym, jak myślimy o porodzie i roli kobiety w porodzie. Jeśli czytelnicy zastanowią się chociaż przez chwilę nad przesłaniem tej książki, to może mieć to fundamentalny wpływ na rodzenie się nowego pokolenia bez przemocy, ale w miłości i zaufaniu do Natury. Stoimy u progu epoki, która potrzebuje świadomych, niezależnie myślących, wolnych ludzi o otwartych sercach. Otwórzmy się na ten cud narodzin i wspierajmy jako społeczeństwo kobiety, które decydują się na poród lotosowy. Noworodki czują bardziej niż nam się wydawało. Zaobserwowano, ze czują i są świadome odcięcia pępowiny, co zapisuje się w pamięci ciała na całe życie. Marzeniem moim jest by ta wiedza dotarła do każdej kobiety i każdego mężczyzny, którzy pragną stać się świadomymi i odpowiedzialnymi rodzicami.
Pozycja zarówno dla mam w stanie błogosławionym, ich partnerów oraz dla wszystkich innych, którzy chcą się dowiedzieć, w jaki sposób na świat przychodzić CHCĄ dzieci.
Musimy ponownie odkryć, czym mogą być narodziny, gdy nie zostaną zakłócone wpływami kulturowymi. Potrzebujemy punktu odniesienia, od którego nie powinniśmy się zbyt oddalać. Narodziny lotosu są właśnie takim punktem.

Michel Odent, położnik

„W dzisiejszych czasach ciąża i poród są postrzegane jako stany wymagające wsparcia farmakologicznego. wiara w moc szpitalnych procedur jest tak silna, że nawet kobiety, które pragną urodzić naturalnie, ostatecznie poddają się jakiejś interwencji medycznej. Jakość narodzin decyduje o jakości życia człowieka i zbiorowo o jakości społeczeństwa. Ten prosty fakt był znany i praktykowany w kulturach wschodnich. Dzisiaj nauka na nowo odkryła i udowodniła, że interwencje medyczne mają daleko sięgający, negatywny wpływ na zdrowie fizyczne i emocjonalne dziecka. Książka „Tajemnica narodzin. Poród lotosowy” przedstawia badania naukowe, obserwacje i doświadczenia lekarzy, położnych, psychologów oraz matek w sposób klarowny i przejrzysty, wyjaśnia, dlaczego warto wspierać procesy fizjologiczne. Polecam lekturę wszystkim przyszłym rodzicom”

Preeti Agrawal, doktor nauk medycznych, specjalista II z ginekologii i położnictwa. Prezes Fundacji Kobieta i Natura, założycielka pierwszego w Polsce ośrodka leczenia integracyjnego.

Poród jest wydarzeniem o wielkiej wadze w każdej kulturze. Każdy naród ma swoje rytuały płodności, mity narodzin i sztukę oraz osoby, które pomagając przy porodach, wypełniają swoje obowiązki wobec społeczeństwa. Ponieważ poród jest niezbędny do zapewnienia przetrwania danego społeczeństwa, praktyki odzwierciedlają najgłębsze wartości danej kultury.

Louis E.Mehl

Więcej informacji o Porodzie Lotosowym znajdziesz w moich wywiadach

Książka jest DOSTĘPNA
w moim sklepie internetowym