Warsztaty

Zapraszam Cię na niezwykłą serię moich autorskich warsztatów
Harmonia Codzienności, w których odkryjesz siebie w zupełnie nowy sposób.

Kalendarz warsztatów

Poród Lotosowy

Temat porodu naturalnego to jeden z moich ulubionych tematów. Często o nim rozmawiam z kobietami i oprócz tego modułu warsztatowego napisałam też o nim książkę pt. ,,Tajemnica narodzin. Poród lotosowy”.
Z mojej perspektywy świadome macierzyństwo jest najpiękniejszym doświadczeniem w życiu kobiety. Będąc mamą 3 dzieci, w tym najmłodszego urodzonego w domu i lotosowego stworzyłam ten warsztat, żeby na kanwie mojego doświadczenia i wiedzy, którą mam, dać szansę kobietom na przeżycie pięknego, naturalnego porodu. Porodu, który oprócz powitania dziecka na świecie może być również inicjacją ich kobiecości.

Niezwykłe to doświadczenie jest bramą do nowego, innego, czasami tajemniczego ogrodu rodzicielstwa, gdzie piękno natury nas zachwyca, a jej nieokiełznana, niepoznana dzikość czasami przeraża.

Nikt nas nie uczy być rodzicem, każdy z nas idzie przez ten ogród wydeptując własną ścieżkę, czasami błądząc, kalecząc się po drodze, bo każde dziecko jest inne i te prawdy czy zasady zastosowane przy pierwszym zupełnie nie sprawdzają się przy kolejnym.

Natura dała nam 9 miesięcy, abyśmy mogły się do tego przeżycia świadomie przygotować. uwolnić się od lęków swoich i zapisanych w linii rodu, zaufać swojemu ciału, nauczyć się go słuchać. Nawiązać połączenie z dzieckiem.

Na tych warsztatach popracujesz z wizją udanego porodu, uwolnisz się od negatywnych wspomnień, doświadczeń twoich i tych zasłyszanych od innych kobiet. Uświadomisz sobie istnienie pola energii wokół Ciebie. Usłyszysz o porodzie lotosowym i dowiesz się dlaczego jest on taki ważny dla dziecka. Poznasz metody do pracy z lękiem przed i bólem w trakcie porodu.

Uświadomisz sobie, że macierzyństwo to najpiękniejsza przygoda w jaką zabiera Cię twoje dziecko. Poczujesz, że bycie kobietą i posiadanie daru doświadczania stanu błogosławionego i cudu narodzin czyni z Ciebie wyjątkową, wyróżnioną przez naturę Istotę. Poród to początek, więc zacznijmy go dobrze

Na te niezwykłe warsztaty do pięknego miejsca w okolicach Warszawy zapraszam wszystkie wyjątkowe kobiety z siostrami, przyjaciółkami, mamami.

Data wydarzenia:

  • 16 – 17 Listopada 2019

Moc Kobiety

To jeden z najpiękniejszych tematów zamieszczonych w cyklu wykładów, dotyczący roli kobiety. Wiedza oparta na starożytnych przekazach zawartych w misteriach i rytuałach na nowo rozbłyśnie nowym światłem. Dzięki medytacjom dotrzesz do źródła swej kobiecej mocy, by na nowo odkryć swoją zmysłowość i seksualność. Poznasz tajniki energii żeńskiej i na nowo odkryjesz swoją rolę daną Ci we Wszechświecie.
Rozbudzając w sobie krok za krokiem wszystkie aspekty kobiecości, poznasz i zrozumiesz wszystkie blokady i kulturowe uwarunkowania, które wzbudzając w Tobie poczucie winy czy wstydu przez lata budowały mur oddzielający Cię od źródła bezgranicznej miłości do samej siebie i otaczającego Cię świata.

Pokonując bariery, nauczysz się na nowo odkrywać radość i szczęście, dojrzysz i zrozumiesz znaki wszechświata, nauczysz się, że jesteś warta wszystkiego, że jesteś boginią, której wszechświat daje tak wiele praw i przywilejów.

A gdy odkryjesz już pradawny sekret kobiecości, poczujesz jak pięknie być kobietą, szczęśliwą, spokojną, spełnioną.

Na tych warsztatach sięgniemy do twojej seksualności, odkrywając również radość płynącą z seksu, relacji z partnerem, wokół których wieki przekonań kulturowych i obyczajowych wybudowały mur zbudowany z cegieł wstydu, poczucia grzechu i zażenowania, zrozumiesz, że akt spełnienia łączący ze sobą ciała mężczyzny i kobiety to mistyczny rytuał połączenia energii męskiej i żeńskiej w jedność najwyższego stopnia.

Na nowo pojmiesz dar macierzyństwa. Poznasz tajemnice rdzennych plemion Afryki, sekrety kobiet tak bardzo ukrywane przez dzisiejszą cywilizację. Dowiesz się o mocy płynącej z kobiecych kręgów wsparcia, o porodach lotosowych będących przepięknym rytuałem powitania na świecie istoty powstałej z wielkiej miłości w seksualnym uniesieniu, mistycznym akcie na zawsze łączącym rodziców i dziecko.

Przebudzona i przepełniona nowo odkrytą energią dostrzeżesz poprawę na wielu płaszczyznach życia. Zmienisz swoje postrzeganie emocjonalne duchowe i fizyczne. Zdobędziesz siłę na zbudowanie głębokiej relacji przywracającej prastare prawo równowagi energii męskiej i żeńskiej, moc tworzenia harmonijnego i pełnego związku, w którym rozkwitniesz niczym róża w dłoniach zafascynowanego Tobą ogrodnika.

Data wydarzenia:

  • 7 – 8 Grudnia 2019

Ciało – świątynia Ducha

Jeśli jesteś przytłoczona wykluczającymi się teoriami dotyczących zdrowia, odżywiania i biomechanizmów zachodzących wewnątrz Twojego ciała to zapraszamy do dołączenia na warsztaty.
Wiedza w nim zawarta pozwoli zrozumieć Ci język Twojego ciała. Nikt tak jak my nie ma takiej siły i mocy sprawczej, aby zmienić nasze życie, zapewnić to, czego nasz organizm potrzebuje, uleczyć duszę.

Zrozumiesz również mechanizmy atakowania przez choroby, sposoby obrony i naprawiania własnego ciała, jak również nauczysz się różnych technik relaksacyjnych, wizualizacyjnych, dzięki którym zyskasz odprężenie i stan spokoju ducha, poznasz sposoby uwolnienia od napięć i blokad nie tylko dnia codziennego, lecz również głęboko zakorzenionych w nas zasobów przeszłości.

Polepszenie świadomości własnego ciała, ugruntowanie wiedzy i zrozumienie języka własnego ciała otworzy Ci drogę do źródła własnego piękna, nieskończonej siły i mocy. Pokaże bezkresne możliwości, jakie stworzy przed Tobą życie.

Data wydarzenia:

  • 25 – 26 Stycznia 2020

Świadomość Siebie

Czy możemy wpłynąć na naszą rzeczywistość? Każdy z nas ma niezwykłe zdolności. Zmieniając swoje myślenie i postrzeganie rzeczywistości, może stać się twórcą swojej przyszłości.
Na warsztatach poznasz narzędzia dzięki, którym osiągniesz wyższy poziom świadomości. Dowiesz się o najnowszych badaniach m.in. z dziedziny fizyki kwantowej i neuronauki.

Dzięki tej wiedzy dostaniesz szansę uwolnienia się od przeszłości i strachu o swoją przyszłość. Skupisz swoją uwagę i energię na chwili obecnej i poczujesz się Tu i Teraz. Usłyszysz o czakrach i ich funkcji w ciele, i o tym jakie narządy wewnętrzne są w polu danej czakry i za jakie biochemiczne procesy odpowiadają.

Zaktywujesz szyszynkę, nauczysz się z nią pracować m.in. po to, aby poczuć wielowymiarowość otaczającego nas świata. Uświadomisz sobie istnienie pola kwantowego i nauczysz się wykorzystywać jego nieograniczone właściwości. Poznasz również swoje dane Ci przez Boga możliwości po to, aby w twoim życiu działy się cuda. Na co dzień, nie tylko od święta.

Data wydarzenia:

  • 7 – 8 Marca 2020

„Kiedy pierwszy raz spotkałem Edytę, nie wiedziałem nic o rozwoju duchowym i nie posiadałem wiedzy na ten temat. Edyta stopniowo wprowadzała mnie w niesamowity świat ducha, zawsze wszystko dokumentując przykładami i dzieląc się chętnie swoją wiedzą. Z niczego nie czyni tajemnic i jeśli tylko jest w stanie – przychodzi z pomocą. Nigdy nie zostawiła mnie samego w potrzebie, starając się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie lub narzędzie do pracy. Wszystko, cokolwiek oferowała, zawsze sprawdzała i testowała na sobie samej w pierwszej kolejności, dzięki czemu mogła dobierać najwłaściwsze metody.

Jej warsztaty to zastrzyk wiedzy, energii i przekraczanie granic, o których wcześniej nie miało się pojęcia, że w ogóle istnieją. Jeśli więc pragniesz się rozwijać duchowo i pogłębiać swoją wiedzę – gorąco polecam!”

DAMIAN / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

” Polecam konsultacje i warsztaty, po prostu kontakt z Edytą. Dzięki jej radom zdrowotnym, żywieniowym oraz duchowym zmieniłam moje relacje, zadbałam o zdrowie, dałam sobie i rodzinie uwagę, jak i czas. Jest otwarta, konkretna i pokazuje odpowiedni kierunek. Jestem jej ogromnie wdzięczna za to, że się mną zaopiekowała. „

ANNA / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW ORAZ KONSULTACJI

„Ostatnio czułam się trochę zagubiona w związku z nową dla mnie rolą partnerki i przyszłej matki. Wsparcie Edyty pomogło mi w trudnym momencie odzyskać wiarę w siebie. Edyta jest niesamowitą kobietą, która po przejściu ciężkich doznań życiowych we własnym związku chce się dzielić mądrością życiową z kobietami. Robi to z powołania, rozumiejąc to jako misję. Ma mocną energię, prawdziwość, wiarę we własną moc i moc swoich warsztatowiczek. Wyrażam wdzięczność za Twoją świetną działalność, Edyto i życzę Ci, aby więcej kobiet połączyło się ze swoją mocą ku pozytywnemu wpływowi na ten świat. Ja z maleńką bogińką w brzuchu czekamy na następny warsztat o Porodzie Lotosowym.”

KASIA / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

” Myślę, że nie przez przypadek trafiłam na warsztaty u Edyty. Dopiero teraz czuję, że jestem na właściwej drodze i nie mam zamiaru z niej zejść, jest mi dobrze samej ze sobą. Edyta jest charyzmatyczną i bardzo energiczną osobą, która przyciąga do siebie wspaniałych ludzi. Na warsztatach spotkałam ludzi z niesamowitą energią. Ma ogromny talent i wiedzę, którą potrafi przekazać w ciekawy i zajmujący sposób. „

RENATA / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

„Warsztaty Moc Kobiety były magiczne. Pełne cudownych narzędzi i ogromu wiedzy. Pierwszy raz miałam wrażenie, że to było to, czego szukałam! Najlepiej zainwestowany czas i pieniądze jak do tej pory. Edyta to wspaniała, ciepła i cierpliwa osoba. Jej anielski głos działał na mnie jak kompres. Dawno nie spędziłam tak cudownie czasu. Bede wracać „

EWELINA / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

” Warsztaty z Edytką zmieniają życie na lepsze, otwierają oczy i serce. Magiczna atmosfera przeplata się z bogactwem informacji. Absolutnie polecam każdemu, kto chcę rozwijać się na drodze duchowej. „

GOSIA / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

Zarezerwuj miejsce

Wypełnij formularz

Wybierz wydarzenie

Cena warsztatu

Warsztat weekendowy: 500zł
Nocleg: 170-190zł

Przedpłata na konto

Gwarancją rezerwacji miejsca jest przedpłata w wysokości 150zł (na 14 dni przed warsztatem)

* Przedpłaty możesz dokonać po kliknięciu Wyślij zgłoszenie