Poznaj mnie

Uwielbiam dzielić się swoim doświadczeniem z innymi ludźmi i
jestem niesamowicie wdzięczna, że zdecydowałam się pójść tą drogą wiele lat temu.
Cześć, jestem Edyta
Byłam dzieckiem zadającym „trudne pytania”, tak przynajmniej słyszałam od rodziców, choć i czułam to każdego dnia. Cała moja „inność” polegała na tym, że widziałam więcej, czułam więcej i zadawałam pytania niepasujące do kanonów wiedzy mojego otoczenia.
Cześć, jestem Edyta
Byłam dzieckiem zadającym „trudne pytania”, tak przynajmniej słyszałam od rodziców, choć i czułam to każdego dnia. Cała moja „inność” polegała na tym, że widziałam więcej, czułam więcej i zadawałam pytania niepasujące do kanonów wiedzy mojego otoczenia.
Obciążona barierami nieświadomości rodziców, zbudowałam swój wewnętrzny świat, pełen pięknych dobrych Aniołów.

Oswajałam się również z niepokojem towarzyszących mi przeżyć innych ludzi. Powoli przyswajałam to, co niezbadane, niewytłumaczalne i przez większość ludzi niewyobrażalne.

Dziś jestem dojrzałą, spełnioną i świadomą życia kobietą. Moja dorosłość otworzyła mi drogę do wolności, spokoju i harmonii ducha.
Jednak nie zawsze było tak łatwo
Moje ścieżki prowadziły w nieznane, czasem były to ślepe zaułki, częściej jednak drogi do jasności, które stawiały na mej drodze, niczym drogowskazy fascynujących ludzi – moich przewodników.
Ta droga trwa od przeszło dwudziestu lat…
Podczas, tylu lat w moim życiu wydarzyło się wiele. Zostałam żoną, matką trójki wspaniałych dzieci. 23-letniej córki, 13-letniego nastolatka oraz 6-letniego urodzonego Lotosowo syna.

Każde z nich jest darem, każdemu zawdzięczam odkrywanie innych emocji i poznawanie mocy energii, o której nigdy bym siebie nie podejrzewała. Powitanie na świecie i przeprowadzenie ich przez życie jest jednym z najważniejszych zadań mojego dnia codziennego.
To okres szukania dróg medycyny naturalnej, gdy ta konwencjonalna nie przynosi efektów.

To lata poszukiwań, zdobywania wiedzy, świadomych decyzji i konsekwentnego wprowadzania ich w życie.

To ścieżka przemian i własnego duchowego rozwoju, czas przemyśleń, rozważań i budowania nowej lepszej świadomości życia.

To droga do odnalezienia szczęścia i harmonii, droga, która wciąż trwa…
Początek nowego rozdziału w życiu
Ciągła edukacja i moje własne doświadczenia pozwoliły mi stworzyć program wyjątkowych warsztatów rozwoju wewnętrznego dla każdego człowieka.

Jest to cykl wykładów i praktycznych ćwiczeń połączonych w integralną całość. Kompendium, które zapewni nie tylko zdobycie wiedzy i faktów, ale przede wszystkim sposoby ich zastosowania we własnym życiu.

Spotykamy się zawsze w pięknym miejscu, gdzie bliskość natury przybliża nam świadomość dobrodziejstw, jakie daje nam Matka Ziemia. Ułatwia medytacje i spowalnia nasze rozpędzone życie, byśmy mogli uchwycić i poznać własne zgubione JA w pędzie dnia codziennego.
Odkryj książkę, która zmieni
Twoje myślenie
na zawsze
Nie tylko dowiesz się, czym jest Poród Lotosowy, ale poznasz również niezwykłe fakty, które pozwolą rozwijać się Twojemu dziecku w sposób wyjątkowy.