Warsztaty

Zapraszam Cię na niezwykłą serię moich autorskich warsztatów
Harmonia Codzienności, w których odkryjesz siebie w zupełnie nowy sposób.

Kalendarz warsztatów

Moc naszej świadomości

"Dopóki nie uświadomisz sobie nieświadomości, będzie ona kierować twoim życiem i nazwiesz to przeznaczeniem." C. G. Jung

Serdecznie zapraszam na wyjątkowe warsztaty, na których opowiem o czasach, w których żyjemy. O zmianach, których jesteśmy świadomi, ale też takich, których sobie nie uświadamiamy.

Bardzo specyficzny czas zakotwiczania się Nowej Rzeczywistości 5D. Czas pozornego spokoju, który nie powinien być przeznaczony na stagnację ani na odpoczynek. Nie możemy wejść w tryb przeczekania, aż wszystko wróci do normy i będzie jak było. Nie możemy, też nic nie robić, bo mamy sporo czasu.

Teraz jest właśnie moment naszych wyborów, w jakiej rzeczywistości chcę żyć. Ma to związek z naszymi wibracjami, które są bezpośrednio związane z poziomem naszych częstotliwości. Co emitujemy? Lęk czy miłość?

Pamiętajmy, że energia idzie za uwagą, więc to, na co kierujemy swoją uwagę, wzmacniamy i tym samym ma to wpływ na poziom naszych wibracji.

Możemy wyodrębnić 4 energetyczne grupy ludzi zgodnie z ich częstotliwością. Na warsztatach omawiam je dokładnie.

Podczas tych dwóch dni powiem też, na co teraz szczególnie warto zwrócić uwagę. Jak te zmiany wykorzystać dla własnego wzrostu.

W programie:

 • praca z energią Pramatki,
 • ceremonie uwalniania,
 • odpowiednie pieśni,
 • kręgi ognia
 • bardzo ważna ceremonia REAKTYWACJI naszego kodu DNA.

   

  Warsztaty dla każdego, kto chce być świadomym kreatorem swojego życia, wyzbyć się lęku i dostać wiedzę jak tego dokonać.

  Na warsztatach zawsze są do kupienia obrazy energetyczne, które maluję dłońmi z dobrą intencją, biała, szałwia i produkty hand made.

  Indywidualna sesja w cenie warsztatów, a dla chętnych możliwość otwarcia Kronik Akaszy.

  Z całego serca zapraszam❤️

Data wydarzenia:

 • 20 – 21 Czerwca 2020

„Kiedy pierwszy raz spotkałem Edytę, nie wiedziałem nic o rozwoju duchowym i nie posiadałem wiedzy na ten temat. Edyta stopniowo wprowadzała mnie w niesamowity świat ducha, zawsze wszystko dokumentując przykładami i dzieląc się chętnie swoją wiedzą. Z niczego nie czyni tajemnic i jeśli tylko jest w stanie – przychodzi z pomocą. Nigdy nie zostawiła mnie samego w potrzebie, starając się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie lub narzędzie do pracy. Wszystko, cokolwiek oferowała, zawsze sprawdzała i testowała na sobie samej w pierwszej kolejności, dzięki czemu mogła dobierać najwłaściwsze metody.

Jej warsztaty to zastrzyk wiedzy, energii i przekraczanie granic, o których wcześniej nie miało się pojęcia, że w ogóle istnieją. Jeśli więc pragniesz się rozwijać duchowo i pogłębiać swoją wiedzę – gorąco polecam!”

DAMIAN / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

” Polecam konsultacje i warsztaty, po prostu kontakt z Edytą. Dzięki jej radom zdrowotnym, żywieniowym oraz duchowym zmieniłam moje relacje, zadbałam o zdrowie, dałam sobie i rodzinie uwagę, jak i czas. Jest otwarta, konkretna i pokazuje odpowiedni kierunek. Jestem jej ogromnie wdzięczna za to, że się mną zaopiekowała. „

ANNA / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW ORAZ KONSULTACJI

„Ostatnio czułam się trochę zagubiona w związku z nową dla mnie rolą partnerki i przyszłej matki. Wsparcie Edyty pomogło mi w trudnym momencie odzyskać wiarę w siebie. Edyta jest niesamowitą kobietą, która po przejściu ciężkich doznań życiowych we własnym związku chce się dzielić mądrością życiową z kobietami. Robi to z powołania, rozumiejąc to jako misję. Ma mocną energię, prawdziwość, wiarę we własną moc i moc swoich warsztatowiczek. Wyrażam wdzięczność za Twoją świetną działalność, Edyto i życzę Ci, aby więcej kobiet połączyło się ze swoją mocą ku pozytywnemu wpływowi na ten świat. Ja z maleńką bogińką w brzuchu czekamy na następny warsztat o Porodzie Lotosowym.”

KASIA / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

” Myślę, że nie przez przypadek trafiłam na warsztaty u Edyty. Dopiero teraz czuję, że jestem na właściwej drodze i nie mam zamiaru z niej zejść, jest mi dobrze samej ze sobą. Edyta jest charyzmatyczną i bardzo energiczną osobą, która przyciąga do siebie wspaniałych ludzi. Na warsztatach spotkałam ludzi z niesamowitą energią. Ma ogromny talent i wiedzę, którą potrafi przekazać w ciekawy i zajmujący sposób. „

RENATA / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

„Warsztaty Moc Kobiety były magiczne. Pełne cudownych narzędzi i ogromu wiedzy. Pierwszy raz miałam wrażenie, że to było to, czego szukałam! Najlepiej zainwestowany czas i pieniądze jak do tej pory. Edyta to wspaniała, ciepła i cierpliwa osoba. Jej anielski głos działał na mnie jak kompres. Dawno nie spędziłam tak cudownie czasu. Bede wracać „

EWELINA / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

” Warsztaty z Edytką zmieniają życie na lepsze, otwierają oczy i serce. Magiczna atmosfera przeplata się z bogactwem informacji. Absolutnie polecam każdemu, kto chcę rozwijać się na drodze duchowej. „

GOSIA / UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

Zarezerwuj miejsce

Wypełnij formularz

Wybierz wydarzenie

Cena warsztatu

Warsztat weekendowy: 500zł
Nocleg: 170-190zł

Przedpłata na konto

Gwarancją rezerwacji miejsca jest przedpłata w wysokości 150zł (na 14 dni przed warsztatem)

* Przedpłaty możesz dokonać po kliknięciu Wyślij zgłoszenie